Наші партнери

Pelco

Pelco a Motorola Solutions Company – американська компанія, профілем якої є технології безпеки і спостереження, заснована в 1957 році зі штаб-квартирою у Фресно, штат Каліфорнія. На сьогодні є одним із світових лідерів у розробці та виробництві систем відеоспостереження, включаючи камери відеоспостереження, системи керування та запису відео, програмне забезпечення та послуги.  Продукти Pelco можна знайти в містах, лікарнях, аеропортах, морських портах, ігрових закладах, роздрібної торгівлі та офісних приміщеннях, школах і університетах.


Motorola solutions

Кожен день, кожна мить десь і для когось є критичним. І в кожну з цих миттєвостей інновації, продукти та послуги Motorola Solutions відіграють вирішальну роль у житті людей. Motorola Solutions допомагає працівникам комунальних підприємств завжди залишатися на зв’язку та знаходити один одного за допомогою передачі голосу та даних у реальному часі за допомогою інтелектуальних мереж зв’язку. Надає необхідні відомості щодо ситуації службам екстреного реагування, які працюють на місці катастрофи. Для цього забезпечує зв’язок за допомогою безвідмовних комунікаційних мереж, додатків та служб, надає інформацію в режимі реального часу, а також пропонує прості в управлінні та неймовірно міцні радіостанції та пристрої.


Schneider Electric

Schneider Electric — французька енергомашинобудівна компанія, виробник обладнання для енергетичних підкомплексів промислових підприємств, об’єктів цивільного та житлового будівництва, центрів обробки даних. Компанія Schneider Electric пропонує цифрові рішення у сфері керування енергоспоживанням і автоматизації, об’єднує провідні світові енерготехнології, можливості автоматизації в реальному часі, програмне забезпечення й супутні послуги, щоб надавати комплексні рішення для домівок, будівель, центрів обробки даних, об’єктів інфраструктури та промисловості.


Cisco

Компанія Cisco є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, яке призначене для обслуговування мереж віддаленого доступу, мереж зберігання даних, сервісів безпеки, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку.


Sieza

Компанія Sieza працює на ринку безпеки з 1991 року і є виробником обладнання для охоронних систем. Обладнання виробництва компанії Sieza захищає периметри різних об’єктів. Серед них: електростанції, в’язниці, військові і цивільні аеропорти, заводи, торгові центри, приватні домоволодіння і інші, де потрібно забезпечити високий рівень безпеки. Sieza постачає обладнання в більш ніж 50 країн світу і є стабільною і економічно сильною компанією.


STid

STid – провідний виробник інстинктивних безконтактних технологій безпеки, що пропонує рішення з високим рівнем безпеки, схвалені незалежними сертифікованими організаціями.

Обладнання STid застосовується по всьому світу і забезпечує організацію контролю доступу для  лідерів бізнесу, державного і промислового секторів, таких як оборона, охорона здоров’я, аерокосмічна промисловість, військово-морський флот, енергетика та інформаційні технології.


Vanderbilt

Vanderbilt – світовий лідер в розробці та постачанні інноваційних рішень безпеки. Різні пропозиції технології контролю доступу Vanderbilt приносять користь різноманітним організаціям, від малих і середніх підприємств до клієнтів корпоративного класу.

Сигналізація про вторгнення, зчитувачі, облікові дані, джерела живлення і рішення для відеоспостереження доповнюють надійний технологічний портфель компанії, який розроблений для забезпечення високого рівня безпеки і захисту, дозволяючи користувачам реалізовувати нові рівні інтелекту. Компанія зосереджена на розробці систем, які легко інтегруються і пропонують інтуїтивно зрозумілі функції.

Технології Vanderbilt розгорнуті по всьому світу в самих різних сферах, включаючи освіту, охорону здоров’я, уряд, транспорт і підприємства.


Comnet

ComNet є виробником аудіо, відео, даних і комунікаційних продуктів Ethernet. Розташована в Денбері, штат Коннектикут, США та Південному Уельсі у Великобританії, ComNet зосереджується на наданні інноваційних комунікаційних мережевих рішень для ринку безпеки, ринків інтелектуальних транспортних систем і ринку транспортування та розподілу електроенергії. Лінійка продуктів складається з волоконно-оптичних продуктів для передачі відео, даних і аудіо, а також широкої лінійки продуктів для волоконно-оптичних, бездротових і мідних медіа Ethernet і розроблена з самого початку, щоб встановити стандарт для продуктів передачі на ринках, на яких конкурує ComNet.


Zenitel

Zenitel – провідний світовий постачальник інтелектуальних рішень для критично важливою зв’язку.

Системи Zenitel забезпечують високу доступність, масштабованість, надійність, ремонтопридатність і кіберзахист. За рахунок скорочення обладнання до мінімуму і збереження переваг централізованого управління серверами організації отримують більшу гнучкість у масштабування і продуктивності.

Основними напрямками застосування обладнання Zenitel є: безпека будівель, громадська безпека, транспорт, промислове виробництво, енергетика і морське судноплавство.


UNV, Uniview

Uniview – першопрохідник і лідер в галузі IP-відеоспостереження. Спочатку компанія представила рішення IP-відеоспостереження в Китаї, зараз Uniview третя за величиною компанія на ринку Китаю. У 2018 році Uniview посіла 4 місце на глобальному ринку у своїй галузі.

Uniview пропонує комплексні продукти для IP-відеоспостереження, у тому числі IP-камери, IP-відеореєстратори, енкодери, декодери, клієнтське ПЗ та додатки для зберігання даних, що охоплюють різні сфери, включаючи роздрібну торгівлю, спостереження в будинках, промисловість, освіта, комерційний сектор , міську безпеку тощо.


Gamanet

Gamanet a.s. – Технологічна компанія, яка з 2005 року зосереджена на розробці відкритого програмного забезпечення для управління безпекою. Після 15 років успішного зростання Gamanet наразі є лідером на ринку систем управління безпекою.

Gamanet a.s. була заснована в Словаччині в 2005 році як технологічна компанія, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення. Gamanet зосереджує свою діяльність на інтеграції систем для фізичної безпеки. Головною метою компанії є — надання першокласних та позачасових програмних рішень.


APC

Рішення компанії APC протягом майже чотирьох десятиліть є галузевим стандартом у галузі високонадійної інфраструктури електроживлення та інженерної інфраструктури ІТ-систем Завдяки новаторським рішенням, які APC створювала протягом усієї своєї історії, продукти компанії завоювали популярність у всьому світі. Зараз вони використовуються в інфраструктурних рішеннях й рішеннях для управління та захисту даних, забезпечуючи безпеку організацій у різних країнах та регіонах, а APC є провідним постачальником систем для ІТ-підрозділів різних розмірів та поширює свою продукцію через величезну мережу торгових партнерів.


Tacticaware

TACTICAWARE, s.r.o. – компанія, що розробляє програмне забезпечення, що розробляє революційну систему безпеки Accur8vision, яка об’єднує технологію lidar, штучний інтелект та інтерактивне 3D-віртуальне середовище. TACTICAWARE належить всесвітньо відомій швейцарській компанії LEICA з більш ніж 200-річною традицією, і разом вони належать до багатонаціональної технологічної групи HEXAGON, яка базується у Швеції.


Navtech Radar

NAVTECH RADAR є провідним у світі, відзначеним нагородами розробником і виробником радіолокаційних рішень. Технологія компанії використовується в різних галузях промисловості, включно з охоронним спостереженням, промисловою автоматизацією та безпекою дорожнього руху. NAVTECH RADAR використали потужність новітніх радіолокаційних технологій для комерційних застосувань, пропонуючи економічно ефективні рішення найвищої якості. Відомі тим, що інвестують значні кошти в інновації, дослідження та розробки, NAVTECH RADAR заслужили неперевершену репутацію завдяки високопродуктивним, міцним і надзвичайно надійним продуктам. Системи компанії NAVTECH RADAR використовуються в критично важливих програмах, де безпека є критично важливою.