ДВОХ- АБО НАВІТЬ ТРЬОХФАКТОРНА АВТОРИЗАЦІЯ В СКД ТА STid Mobile ID®

Організація двох- або навіть трьохфакторної авторизації у будь-якій системі контролю доступу стає простою задачею зі зчитувачами STid Architect.

STid Architect

Режими роботи:

✅ Карта + PIN

✅ Карта+ Відбиток пальця

✅ Карта + PIN + Відбиток пальця

дозволяють організувати безпечний доступ до найкритичніших зон будь-якого підприємства.

А криптографічний захист з підтримкою MIFARE® DESFire® EV2, можливістю створенням власних ключів шифрування, протоколом передачі SSCP® v2 та унікальною функцією скреблювання клавіатури та запису відбитків пальців на карту доступу забезпечують найвищі рівні захисту від підробки та клонування ідентифікаторів.


Рішення STid Mobile ID® дозволяє використовувати мобільний телефон у якості ідентифікатора системи контролю доступу та спростити видачу карток гостям або персоналу, адже ідентифікатор може бути надісланий на телефон віддалено. Криптографічна система захисту STid Mobile ID® унеможливлює підробку ідентифікатора, а можливість керувати дверима без необхідності брати телефон у руки максимально спрощує санкціонований прохід.

STid Mobile ID® можливо інтегрувати у будь-яку систему контролю доступу, навіть уже існуючу, адже вона не потребує інтеграції з контролерами.

Зчитувачі STid, що підтримують технологію STid Mobile ID® доступні у варіантах підключення Wiegand, OSDP або SSCP.

Використання STid Mobile ID® можливе разом з звичайними ідентифікаторами у вигляді карток або брелоків в єдиній СКУД.