СИСТЕМА ОХОРОНИ ОБ’ЄКТУ, ПЕРИМЕТРУ, ТЕРИТОРІЇ ТА АКВАТОРІЇ НА ОСНОВІ ЛІДАРІВ TACTICAWARE

Accur8vision, інтелектуальна система охорони
Tacticaware, Accur8vision, Hexagon

Accur8vision

Система 3D виявлення та спостереження

Accur8vision — інтелектуальна система охорони периметру. На відміну від звичайних систем, які зазвичай охороняють лише периметри, A8V охороняє всю територію патрульованого простору. Якщо об’єкт потрапляє на територію, що охороняється, система повідомляє про це. Оператор матиме інформацію про точне місцезнаходження, розмір і швидкість порушника. Буде відома навіть траєкторія його пересування.


Структура Accur8vision

Програмно-апаратний комплекс Accur8vision

Accur8vision — це програмно-апаратний комплекс, що надає операторам важливу інформацію під час тривожної ситуації. Коли об’єкт проникає в зону, що охороняється, і порушує встановлені оператором правила, система подає сигнал. Вона фіксує рух порушника, розпізнає та візуалізує його для оператора на дисплеї. Систему також можна використовувати з поворотними камерами, які Accur8vision може автоматично повертати в активну зону. Таким чином співробітники служби безпеки можуть легко контролювати ситуацію в режимі реального часу.

Основними складовими системи є програмне забезпечення й лідарні сенсори Leica BLK247 (однак замість мультисенсорів BLK247 або у поєднанні з ними можуть використовуватись лідари сторонніх виробників разом з IP камерами відеоспостереження).


Leica BLK247, radar, lidar, радар, лідар

Лідар BLK247

  • LiDAR забезпечує справжній 3D-моніторинг навколишнього середовища 360° на 270°
  • Відеокамери, що знімають панорамне RGB-відео простору на 360°
  • Термодатчики, які виявляють гарячі або холодні точки навколо пристрою
  • Граничні обчислення та штучний інтелект (ШІ), що відразу класифікують вторгнення на критичні та некритичні події

Leica BLK247 використовує технологію злиття датчиків — поєднання відеокамер, тепловізорів і LiDAR — разом із периферійними обчисленнями та ШІ для миттєвого виявлення фізичних змін у просторі та звітування про них. Система LiDAR перевіряє, чи відбулося вторгнення, і перевіряє за допомогою інших датчиків, чи є порушником людина. Оператор може створити налаштовану систему безпеки, виділивши зони, які потребують захисту, і визначивши правила на основі часу для встановлення конкретних періодів моніторингу. Leica BLK247 самостійно вивчає простір, який він контролює, і визначає дозволену чи несанкціоновану активність за допомогою технології виявлення змін. Leica BLK247 може визначити різницю між нерухомими та рухомими об’єктами, а також визначити різницю між людьми та тваринами, рухомими деревами, дощем чи сміттям, що пролітає крізь сцену. Його штучний інтелект і передові обчислювальні потужності можуть ідентифікувати зловмисника та негайно повідомити вас. Завдяки мережі Ethernet Leica BLK247 завжди ввімкнено та безперервно сканує навколишнє середовище 24/7 без перерв.


Автономний мобільний комплекс виявлення A8V MIND

A8V MIND, мобільний комплекс виявлення, radar, lidar, радар, лідар
A8V MIND, мобільний комплекс виявлення, radar, lidar, радар, лідар

Сфери застосування

Accur8vision корисний скрізь, де важливо чи вигідно знати точне місце розташування зловмисника та відстежувати інцидент у режимі реального часу. Тому він знайде застосування як у важкій промисловості, так і для захисту приватних будинків.

Система охорони промислових об'єктів

ПРОМИСЛОВІ ОБ’ЄКТИ

Система охорони ЦОД

ЦОД


Система охорони електростанцій

ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Система охорони атомних електростанцій

АТОМНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ


Система охорони хімічних заводів

ХІМІЧНІ ЗАВОДИ

Система охорони об'єктів нафтогазової промисловості

НАФТОГАЗОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ


Система охорони військових об'єктів

ВІЙСЬКОВІ ОБ’ЄКТИ

Система охорони аеропортів

АЕРОПОРТИ


Система охорони портів

ПОРТИ

Система охорони приватних володінь

ПРИВАТНІ ВОЛОДІННЯ


Компанія АВТ Сістемс є офіційним дистрибутором TACTICAWARE в Україні.

З детальною інформацією про обладнання компанії TACTICAWARE можна ознайомитись на офіційному сайті виробника: