ІНТЕГРАЦІЙНЕ ПЗ

Рішення C4
C4

КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА БЕЗПЕКИ С4

СИСТЕМА БЕЗМЕЖНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Система поєднує технології в галузі фізичної безпеки від
різних виробників в одне комплексне рішення. Вона з’єднує
системи контролю доступу, охоронної сигналізації,
відеоспостереження, кондиціювання повітря або опалення
та забезпечує комплексне обслуговування будівель. Вона є
унікальним інструментом адміністрування облікових даних
керованих осіб та співробітників у центральній базі даних.ГНУЧКІСТЬ

МАЙБУТНЄ,
ПРИХОВАНЕ В
ТРАНСФОРМАЦІЇ

C4 TRANSFORMERS – ПОЗАЧАСОВА ГЕНЕРАЦІЯ

C4 Transformers, який є результатом зусиль, спрямованих на те, щоб задовольнити усі потреби ринку. Призначений для невеликих об’єктів, центрів управління та складних відповідальних об’єктів. Завдяки трансформаційній технології ми можемо збирати різні конфігурації систем відповідно до конкретних потреб.

Версії C4
C4 Editions
C4 Basic

C4 BASIC

ВСТАНОВЛЕННЯ, НАЛАШТУВАННЯ ТА КЕРУВАННЯ ПРИСТРОЯМИ

Ви встановлюєте пристрої, надаєте конфігурацію чи час від часу контролюєте систему? Версія C4 Basic дозволяє виконувати всі ці дії в одній уніфікованій системі. За допомогою однієї незалежної програми ви можете керувати двома різними підключеними пристроями одночасно. Вона призначена, в основному, для технічних спеціалістів для періодичного моніторингу, конфігурації, встановлення та нерегулярного підключення до пристрою. Версія C4 Basic встановлюється на комп’ютері на певний об’єкт. Після запуску програми ви можете повністю керувати цим об’єктом. Це програма для одного користувача без сервера, яка не обчислює дозволи користувачів, але дозволяє керувати картками та кодами. Ця версія є доступним рішенням для технічного управління невимогливими об’єктами.

C4 Smart office

C4 SMART OFFICE

МОНІТОРИНГ ТА КОНТРОЛЬ ЧЕРЕЗ МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН

Управління пристроями в невеликих приміщеннях і офісах через один сучасний мобільний додаток. Комфортно, швидко та безпечно. Нова версія C4 Smart Office – ідеальне рішення. Хочете налаштувати доступ, вимкнути світло чи запустити камеру. Мобільний додаток просто встановлюється на ваш мобільний телефон і ви можете підключати всі технології. Ви можете безпечно експлуатувати та комплексно керувати всією системою. Не лише у вашому закладі через локальну мережу Wi-Fi. Але також далеко поза вашим об’єктом. Інтелектуальне мобільне рішення має просту установку. Він пропонує налаштування пристроїв, драйверів і дозволів. Звичайно, контроль, моніторинг 24/7 не можна упускати. Версія C4 Smart Office підходить для невеликих об’єктів або житлового ринку.

C4 Standard

C4 STANDARD

УПРАВЛІННЯ КОМЕРЦІЙНИМИ БУДІВЛЯМИ

Кілька адміністративних або комерційних будівель потребують централізованого управління та повного обслуговування. Версія C4 Standard від нового покоління C4 Transformers призначена саме для таких установок. Справді комплексний проект, що складається з 20 дочірніх компаній, великої кількості підключених пристроїв. Завдяки версії C4 Standard таке рішення для вас легко і зрозуміло в управлінні. Це клієнт-серверна програма з необмеженою кількістю підключених пристроїв. Видання складається з кількох модулів. Бази даних, бізнес-логіка, драйвери та стандартний веб-клієнт. Крім того, він складається з надійного сервера, який розміщено в центрі. Версія C4 Standard забезпечує повне керування дозволами користувачів, візуалізацію та моніторинг підключених пристроїв

C4 Advanced

C4 ADVANCED

ВІДМІННА ДОСТУПНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ

C4 Transformers пропонує також версію для дуже складних проектів, якщо у вас є кілька дочірніх компаній і ви інтегруєте велику кількість пристроїв. Усі дочірні компанії управляються з одного центрального місця. Вам більше не потрібно хвилюватися, що збій у роботі сервера втрутиться у ваші дочірні компанії. Частиною редакції C4 Advanced є ліцензія на два сервери. Завдяки наявності резервного сервера ймовірність виходу з ладу всієї системи дорівнює нулю. Видання пропонує широкий спектр функцій, таких як управління інцидентами, робота пристроїв або можливість підключення внутрішніх інформаційних систем. Система безпеки C4 здатна керувати вашими великими установками до 500 різних пристроїв. Версія C4 Advanced — це мінімізація ризиків, чудова доступність, а також стійкість рішення.

C4 Enterprise

C4 ENTERPRISE

ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ КРИТИЧНОЮ ІНФРАСТРУКТУРОЮ

Спеціальна версія C4 Enterprise – рішення для критично важливої ​​інфраструктури та великих критично важливих об’єктів. Вона забезпечує відмінний доступ до всіх дочірніх підприємств, а завдяки надбудові також і до центрального моніторингу. C4 Advanced встановлюється в кожній дочірній компанії, а C4 Enterprise встановлюється в центральному офісі як система вищого рівня. Вона відстежує та керує всіма випусками C4 Advanced у дочірніх компаніях. Це дуже надійна система, що складається з кількох серверів у центральному офісі та двох серверів у кожному критичному об’єкті. Забезпечується синхронізація даних між серверами у центральних офісах та окремими об’єктами. Інформація з об’єкта передається в систему вищого рівня, а інформація, створена в центральному офісі, направляється на об’єкти. Завдяки C4 Advanced керування критично важливими об’єктами здійснюється за допомогою високостабільного рішення.

C4 Cloud

C4 CLOUD

ГЛОБАЛЬНЕ РІШЕННЯ

Сотні тисяч об’єктів, підключених пристроїв, необмежена кількість користувачів та одна центральна база даних. Завдяки хмарі можливості системи C4 безмежні. Управління та робота всіх технологій, використання кількох клієнтів, управління величезною системою. У редакції C4 Cloud це центральний сервер, розташований в основному дата-центрі. Ви можете підключитися до хмари через інтернет-з’єднання та гармонійно керувати технологіями по всьому світу через клієнтів. Ви контролюєте та керуєте своїми офісами, невеликими об’єктами, адміністративними будинками або великими комплексами віддалено. Система C4 може обробляти 40 000 подій за секунду. Редакція наголошує на дуже високому рівні безпеки, ви можете отримати доступ тільки до своїх даних. Вона ґрунтується на регулярних щомісячних платежах за кожен підключений пристрій.

Гама інтегрованих пристроїв C4
У нікальна система C4

УНІКАЛЬНА СИСТЕМА C4

 • Проста установка
 • Інтеграція нових або вже існуючих пристроїв
 • Простота експлуатації та управління
 • Опція розширеної програми
 • Інтуїтивне адміністрування
 • Рішення як для невеликих установок, так і для великих проектів
 • Необмежена кількість підключених пристроїв
 • Робота через мобільний додаток
 • Підтримка у кількох часових поясах
 • Опція шифрування
 • Об’єднання облікових записів користувачів
 • Відмінна доступність та надійність
Сфери використання C4

З детальною інформацією про програмне забезпечення компанії Gamanet можна ознайомитись на офіційному сайті виробника: