ComNet

Спектр обладнання Comnet

ComNet — це американська компанія, яка більше 10 років є одним із передових світових розробників та виробників інноваційного обладнання для передачі відео, аудіо та інших даних по оптоволоконних лініях зв’язку та Ethernet-мережах. Продукція ComNet включає широкий асортимент комутаторів, медіаконвертерів, пристроїв бездротового мережевого доступу, оптичних приймачів, мережевих шлюзів, SFP-модулів, PoE-інжекторів, комплектів живлення на сонячних батареях та інших пристроїв, затребуваних на різних об’єктах промисловості, транспорту, комерції.

ComNet – джерело економічних комунікаційних рішень для вирішення ваших завдань з передачі даних Коли надійність мережі має вирішальне значення, продукти передачі, які ви вибираєте сьогодні, впливають на те, як ваша мережа працюватиме завтра. ComNet фокусується на наданні інноваційних мережевих комунікаційних рішень для ринку безпеки, ринку інтелектуальних транспортних систем та ринку транспортування та розподілу електроенергії.

Широка лінійка продукції ComNet включає некеровані та керовані комутатори, самокеровані моделі та пристрої з підтримкою 1- та 10-гігабітних SFP-модулів, а також мереж 3G/4G. Комутатори ComNet доступні у досить великій кількості конфігурацій з числом портів від 3 до 28, здатні передавати напругу живлення за технологією РоЕ і повністю відповідають промисловим стандартам. Окрім того, за допомогою технології Port Guardian забезпечується надійний захист від несанкціонованого доступу. Поряд з цим випускаються гібридні керовані комутатори 2-го рівня з 8 різними модулями, що комбінують інтерфейси RJ-45, SFP, Coax і UTP, 3 варіантами шасі та вбудованих джерел живлення, а також напівкеровані комутатори в ультракомпактному виконанні.

Ринки комунікаційного обладнання Comnet

Компанія АВТ Сістемс є офіційним партнером Comnet в Україні.

З детальною інформацією про обладнання компанії Comnet можна ознайомитись на офіційному сайті виробника: