НАГРУДНІ ВІДЕОКАМЕРИ

Персональні відеореєстратори

Персональні відеореєстратори

Запис відео. Обробка даних.

Обмін оперативною інформацією.

Підвищуйте безпеку та відповідальність ваших співробітників.

Персональний відеореєстратор надає цінну інформацію про

події, що відбулись, захищає ваших співробітників

та служить доказом їх професіоналізму

Візьміть ситуацію під контроль

Забезпечте повний контроль за ситуацією для фахівців, які працюють на передовій. При виникненні непередбачених ситуацій можливість фіксації та обміну відео в режимі реального часу підвищує обізнаність про навколишню обстановку.


Запис даних

Часто навіть сама наявність персонального реєстратора у співробітника допомагає розрядити конфліктну ситуацію. Просто натисніть кнопку запису, щоб отримати високоякісне відео та захистити ваш персонал.

Швидке реагування

Автоматичний обмін відео- та аудіоконтентом через Wi-Fi з центральною диспетчерською службою для більш швидкого та продуманого реагування на події.

Демонстрація підзвітності

Тепер співробітники, які працюють із клієнтами, зможуть довести свій професіоналізм чи невинність при пред’явленні спірних звинувачень. Відеореєстратори фіксують незаперечні відео- та аудіодокази.

Персональний відеореєстратор


Відеореєстратори дозволяють захистити персонал, допомагають у проведенні навчання та забезпечують докази у спірних ситуаціях.

Елементи системи bodycam


VB400 – модель нового покоління персональних відеореєстраторів. Міцна конструкція, якість та надійність. Висока ефективність. Безліч варіантів підключення. Функції, які дозволяють взяти будь-яку ситуацію під контроль.

Персональні відеореєстратори VB-400 від Motorola Solutions мають захист до впливів середовища на рівні IP67, відповідають стандарту MIL STD 810G по ударостійкості, та мають спеціальні кріплення для встановлення пристрою на розвантажувальні та бронежилети. Камери VB-400 спеціально призначені для використання у силових структурах і мають посилений криптозахист відеоданих.